ΕιδήσειςΕιδήσεις - Κόσμος

«Tips» για τα ματς της Τετάρτης!

Τουλάχιστον 3 γκολ σημειώθηκαν στους δύο πρώτους αγώνες της ΤΣΣΚΑ Μόσχας στη διοργάνωση.

Εχουν σημειωθεί περισσότερα από 2,5 γκολ στα 5 από τα 6 τελευταία ματς της Βασιλείας στη διοργάνωση.

Η Μπενφίκα έχει γνωρίσει την ήττα στα 3 τελευταία και έχει 1 νίκη στους 6 τελευταίους αγώνες στη διοργάνωση.

Στα 3 τελευταία ματς της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στους ομίλους έχουν σημειωθεί περισσότερα από 2,5 γκολ. Εχει σημειώσει τουλάχιστον 2 γκολ στο ίδιο διάστημα.

Εχουν σημειωθεί τουλάχιστον 2,5 γκολ στα 6 τελευταία ματς της Μπάγερν στη διοργάνωση.

Η Σέλτικ στους 4 τελευταίους αγώνες της έχει σκορ με περισσότερα από 2,5 γκολ στη διοργάνωση συμπεριλαμβανομένων των πλέι οφ.

Ηττες για την Αντερλεχτ στα 3 τελευταία ματς στη διοργάνωση, τόσο στο ημίχρονο όσο και στο τέλος του αγώνα. Δεν έχει κερδίσει τα 17 από τα τελευταία 18 ματς στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Η Παρί παρουσιάζει σκορ με περισσότερα από 2,5 γκολ στα 9 τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση. Εφέτός σημειώνει κατά μέσο όρο 4 γκολ σε κάθε ματς του Τσάμπιονς Λιγκ και δεν έχει δεχτεί κανένα!

Η Καραμπάκ έχει χάσει τα 3 τελευταία ματς στη διοργάνωση τόσο στο ημίχρονο όσο και στο τέλος του ματς. Στους 3 τελευταίους αγώνες της σημειώνονται περισσότερα από 2,5 γκολ.

Χωρίς νίκη είναι στον όμιλο η Ατλέτικο Μ. Εφερε ισοπαλία στη πρεμιέρα με τη Ρόμα (0-0), αλλά έχασε στο γήπεδό της από την Τσέλσι (1-2)

Εχουν σημειωθεί περισσότερα από 2,5 γκολ στα 6 από τα 7 τελευταία παιχνίδια της Τσέλσι στη διοργάνωση.

Η Ρόμα έχει 3 ήττες στα 3 τελευταία ματς στο Λονδίνο ανεξαρτήτως διοργάνωσης

Δεν έχει δεχτεί γκολ η Μπαρτσελόνα στα 3 τελευταία ματς στην διοργάνωση.

Ο Ολυμπιακός έχει 2 ήττες σε 2 ματς στη φάση των ομίλων σε αντίθεση με τα προκριματικά που ήταν αήττητος (3 νίκες, 1 ισοπαλία)

Στα 5 τελευταία ματς στη διοργάνωση έχει 3 νίκες η Γιουβέντους. Οι ήττες προέρχονται από Ισπανούς (Ρεάλ στον τελικό και Μπαρτσελόνα στην πρεμιέρα)

Η Σπόρτινγκ έχει κερδίσει μόνο 1 ματς στα 6 τελευταία στη διοργάνωση (στο Φάληρο)