Στοίχημα

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ

Στο τουρνουά θα συμμετέχουν 32 εθνικές ομάδες, οι οποίες περιλαμβάνουν 31 ομάδες που προέκυψαν μέσω προκριματικών αγώνων και της αυτομάτως προκρινόμενης διοργανώτριας χώρας.

 

Συνολικά 64 αγώνες θα πραγματοποιηθούν σε 12 γήπεδα, που βρίσκονται σε 11 πόλεις.

Ο τελικός θα λάβει χώρα στις 15 Ιουλίου 2018 στο στάδιο Λουζνικί της Μόσχας…

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Μουντιάλ 2018 από την ΕΡΤ

Πέμπτη 14/6/2018 18:00 Ρωσία – Σαουδική Αραβία ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Παρασκευή 15/6/2018 15:00 Αίγυπτος – Ουρουγουάη ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ

Παρασκευή 15/6/2018 18:00 Μαρόκο – Ιράν ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Παρασκευή 15/6/2018 21:00 Πορτογαλία – Ισπανία ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι

Σάββατο 16/6/2018 13:00 Γαλλία – Αυστραλία ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν

Σάββατο 16/6/2018 16:00 Αργεντινή – Ισλανδία ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα

Σάββατο 16/6/2018 19:00 Περού – Δανία ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ

Σάββατο 16/6/2018 22:00 Κροατία – Νιγηρία ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ

Κυριακή 17/6/2018 15:00 Κόστα Ρίκα – Σερβία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα

Κυριακή 17/6/2018 18:00 Γερμανία – Μεξικό ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Κυριακή 17/6/2018 21:00 Βραζιλία – Ελβετία ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ

Δευτέρα 18/6/2018 15:00 Σουηδία – Νότια Κορέα ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ

Δευτέρα 18/6/2018 18:00 Βέλγιο – Παναμάς ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι

Δευτέρα 18/6/2018 21:00 Τυνησία – Αγγλία ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ

Τρίτη 19/6/2018 15:00 Κολομβία – Ιαπωνία ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ

Τρίτη 19/6/2018 18:00 Πολωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα

Τρίτη 19/6/2018 21:00 Ρωσία – Αίγυπτος ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Τετάρτη 20/6/2018 15:00 Πορτογαλία – Μαρόκο ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Τετάρτη 20/6/2018 18:00 Ουρουγουάη – Σ. Αραβία ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ

Τετάρτη 20/6/2018 21:00 Ιράν – Ισπανία ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν

Πέμπτη 21/6/2018 15:00 Δανία – Αυστραλία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα

Πέμπτη 21/6/2018 18:00 Γαλλία – Περού ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ

Πέμπτη 21/6/2018 21:00 Αργεντινή – Κροατία ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ

Παρασκευή 22/6/2018 15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Παρασκευή 22/6/2018 18:00 Νιγηρία – Ισλανδία ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ

Παρασκευή 22/6/2018 21:00 Σερβία – Ελβετία ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ

Σάββατο 23/6/2018 15:00 Βέλγιο – Τυνησία ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα

Σάββατο 23/6/2018 18:00 Νότια Κορέα – Μεξικό ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ

Σάββατο 23/6/2018 21:00 Γερμανία – Σουηδία ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι

Κυριακή 24/6/2018 15:00 Αγγλία – Παναμάς ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ

Κυριακή 24/6/2018 18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ

Κυριακή 24/6/2018 21:00 Πολωνία – Κολομβία ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν

Δευτέρα 25/6/2018 17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα

Δευτέρα 25/6/2018 17:00 Σ. Αραβία – Αίγυπτος ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ

Δευτέρα 25/6/2018 21:00 Ισπανία – Μαρόκο ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ

Δευτέρα 25/6/2018 21:00 Ιράν – Πορτογαλία ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ

Τρίτη 26/6/2018 17:00 Δανία – Γαλλία ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Τρίτη 26/6/2018 17:00 Αυστραλία – Περού ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι

Τρίτη 26/6/2018 21:00 Νιγηρία – Αργεντινή ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Τρίτη 26/6/2018 21:00 Ισλανδία – Κροατία ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ

Τετάρτη 27/6/2018 17:00 Νότια Κορέα – Γερμανία ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ

Τετάρτη 27/6/2018 17:00 Μεξικό – Σουηδία ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν

Τετάρτη 27/6/2018 21:00 Σερβία – Βραζιλία ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα

Τετάρτη 27/6/2018 21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ

Πέμπτη 28/6/2018 17:00 Σενεγάλη – Κολομβία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα

Πέμπτη 28/6/2018 17:00 Ιαπωνία – Πολωνία ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ

Πέμπτη 28/6/2018 21:00 Αγγλία – Βέλγιο ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ

Πέμπτη 28/6/2018 21:00 Παναμάς – Τυνησία ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ

Σάββατο 30/6/2018 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν

Σάββατο 30/6/2018 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι

Κυριακή 1/7/2018 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Κυριακή 1/7/2018 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ

Δευτέρα 2/7/2018 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα

Δευτέρα 2/7/2018 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ

Τρίτη 3/7/2018 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Τρίτη 3/7/2018 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα

Παρασκευή 6/7/2018 17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ

Παρασκευή 6/7/2018 21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν

Σάββατο 7/7/2018 17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα

Σάββατο 7/7/2018 21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι

Τρίτη 10/7/2018 21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Τετάρτη 11/7/2018 21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Σάββατο 14/7/2018 17:00 Μικρός τελικός ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Κυριακή 15/7/2018 18:00 Τελικός ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

Κοινοποίησε σε :

Παρόμοια άρθρα

Back to top button